13.8 C
Brno
Pátek, 24 března, 2023
- Reklama -časopis
DomůSportPeněz doručil expresní knokaut. V dubnu ho čeká zápas s Vlastem Čepem

Peněz doručil expresní knokaut. V dubnu ho čeká zápas s Vlastem Čepem

Money se vrátil na vítěznou vlnu.

Po neúspěšném pokusu probojovat se do UFC se Matěj Peňáz vrátil na domácí půdu Oktagonu, kde si chtěl napravit chuť v souboji s Joelem dos Santos.

Před soubojem v pražské O2 aréně byl na stole ještě jeden otazník. Vezme konečně ‚Money‘ po případné výhře zápas s Vlastem Čepem, který je na vítězné vlně a ve světovém žebříčku Fightmatrix už dokonce Peňáza předjel?

Brazilec dos Santos měl také velkou motivaci k výhře, v organizaci Oktagon MMA totiž nestačil na Kalašnika a další prohra na kontě by mohla způsobit odchod z největší organizace v Československu.

Průběh zápasu
Taktika Peňáza byla jasná už od úvodu duelu, udržet souboj v postoji. Dos Santos ale začal na soupeře tlačit a zkracoval vzdálenost. Matěj si ale pěkně hlídal pokusy o strh a sám bodoval hlavně výbornou přední pravou rukou.

Konec zápasu přišel jako blesk z jasného nebe, když Peňáz velmi pěkně trefil dos Santosa a přední rukou poslal soupeře k zemi. Tady už pár přesně mířenými údery Peňáz pouze dokončil práci a zaznamenal další výhru na knokaut.

„Řekl jsem, že to miluji. Miluji tu energii, ty lidi, velmi všem děkuji.

Před nástupem na zápas jsem si řekl, že vím, co dokážu a kdo jsem a jdu si za tím. Když jsem viděl, že ta přímka dopadá, tak jsem šel za tím, protože jsem věděl, že dokážu dát knokaut i přední rukou a to se nakonec i podařilo. Taktika vyšla přesně do puntíku.“

Další zápas přitom bude vysněný duel s Vlastem Čepem na turnaji v Bratislavě. „Už není o čem mluvit, v zápase uvidíme, kdo je lepší,“ ukončil Peňáz.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek